Šport: karate
Dátum súťaže: 30.07.2019 - 04.08.2019, Záhreb - Chorvátsko
Disciplíny: kata jednotlivcov, kumite jednotlivcov, kata družstiev, kumite družstiev
Menný zoznam účastníkov:
Kategórie jednotlivcov
Kata seniorky:
Brázdová Ema - Univerzita Komenského v Bratislave
Merašická Nikoleta - Ekonomická univerzita v Bratislave
Báčiková Ľudmila - Ekonomická univerzita v Bratislave
Niznerová Zuzana - Univerzita Komenského v Bratislave
Kata seniori:
Smoliga Julian Enrik - Univerzita Komenského v Bratislave
Kumite seniorky -50 kg:
Spálová Tereza - Univerzita Komenského v Bratislave
Kumite seniorky -55 kg:
Schwartzová Zuzana - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Kuklová Hana - Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Kumite seniorky -61 kg:
Pillárová Viktória - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Nováková Eva - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Kumite seniorky +68 kg:
Jombíková Katarina - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Adamová Saskia - Prešovská univerzita
Kumite seniori -60 kg
Imrich Dominik - Ekonomická univerzita v Bratislave
Kumite seniori -67 kg
Homola Matej - Paneurópska vysoká škola
Kumite seniori -75 kg
Džačovský Ľuboš - Slovenská zdravotnícka univerzita so sídlom v Banskej Bystrici
Kumite seniori -84 kg
Gažík Martin - STU v Bratislave
Fuzer Ján - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Kumite seniori +84 kg
Jóba Attila - STU v Bratislave
Kategórie družstiev
Kata tím ženy - Ekonomická univerzita v Bratislave:
Brázdová Ema - Univerzita Komenského v Bratislave
Merašická Nikoleta - Ekonomická univerzita v Bratislave
Báčiková Ľudmila - Ekonomická univerzita v Bratislave
Kumite tím ženy - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach:
Schwartzová Zuzana - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Pillárová Viktória - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Nováková Eva - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Jombíková Katarina - Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Kumite tím muži – Univerzity v Bratislave
Imrich Dominik - Ekonomická univerzita v Bratislave
Homola Matej - Paneurópska vysoká škola
Gažík Martin - STU v Bratislave Jóba Attila - STU v Bratislave
Smoliga Julian Enrik - Univerzita Komenského v Bratislave
Attila Jóba - STU v Bratislave
Fuzer Ján - Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Džačovský Ľuboš - Slovenská zdravotnícka univerzita so sídlom v Banskej Bystrici
Tréneri a doprovod:
Viktória Semaníková
Katarína Longová
Marek Radúch
Radovan Černák
Výsledky, výkonnosť, úspešnosť:
Turnaja sa zúčastnilo 416 pretekárov z 30 krajín Európy. Medailová bilancia našich reprezentantov: 0-2-3.
VÝSLEDKY:
Meno a priezvisko |
Disciplína |
Umiestnenie |
Julian Enrik Smoliga |
kata muži |
2. miesto |
Ema Brázdová, Nikoleta Merašická, Ľudmila Bačíková |
kata tím ženy |
2. miesto |
Zuzana Schwartzová, Viktória Pillárová, Eva Nováková, Katarína Jombíková |
kumite tím ženy |
3. miesto |
Hana Kuklová |
Kumite ženy – 55 kg |
3. miesto |
Dominik Imrich |
Kumite muži – 60 kg |
3. miesto |
Ema Brázdová |
kata ženy |
5. miesto |
Dominik Imrich, Matej Homola, Attila Jóba, Ľuboš Džačovský, Julian Enrik Smoliga, Martin Gažík, Ján Fuzer |
kumite tím muži |
5. miesto |
Attila Jóba |
Kumite muži + 84 kg |
5. miesto |
Zuzana Schwartzová |
Kumite ženy – 55 kg |
5. miesto |
Matej Homola |
Kumite muži – 67 kg |
7. miesto |