Na otváracom ceremoniáli na športovom štadióne pri jazere Dong’an čakajú veľkolepé oslavy

Podľa kategórie
Najnovšie príspevky

Na otváracom ceremoniáli na športovom štadióne pri jazere Dong’an čakajú veľkolepé oslavy


Otvárací ceremoniál Svetovej univerziády v Čcheng-tu 2021 sa uskutoční 28. júla na štadióne Dong’an Lake Sports Park. Vďaka dychberúcim vystúpeniam a neuveriteľnej atmosfére sľubuje naozaj úžasný zážitok.

Športový štadión pri jazere Dong’an predstavuje z výšky eleganciu identity mesta čínskeho mesta Čcheng-tu prostredníctvom podmanivého tetovania „Slnko a nesmrteľný vták“. Ako miesto otváracieho ceremoniálu vytvára scénu pre výnimočnú oslavu, kde sa snúbia tradície s modernosťou. Čaká vás nezabudnuteľný zážitok!

Štadión sa nachádza na ulici No. 16, Sports Park Road, Longquanyi, Chengdu. Ako hlavné športovisko Hier, Dong’an Lake Sports Park sa rozprestiera na ploche 120 000 metrov štvorcových s kapacitou 40 000 miest.

Tento 50 metrov vysoký štadión sa môže pochváliť 29 metrov vysokou a 300 metrov dlhou oblúkovou vyhliadkovou plošinou. Spĺňa podmienky potrebné na zabezpečenie otváracích a záverečných ceremoniálov veľkých aktivít, športových podujatí, ako sú atletika a futbal, ako aj výstav, expozícií, komerčných predstavení, televíznych programov a prehliadok.

Poznačte si do kalendárov a buďte súčasťou tohto vzrušujúceho podujatia!